Usta Analist Bu 3 Altcoin İçin Bir Dip Dalışı Bekliyor!

Kripto para piyasası yeni haftaya yeşilde başlasa da güçlü bir ivmeden yoksun. Bu yüzden, analistler bazı tokenler için düşüş yörüngeli tahminler yapıyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti yapay zeka odaklı iki altcoin için daha fazla aşağı yönlü hareket bekliyor. Ayrıca analist, bir tokenin büyük satış göreceğini tahmin ediyor.

Altcoin Sherpa: RNDR, yükselişten önce dipleri tekrar ziyaret edecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa, bir rollercoaster yolculuğunun ardından nispeten sakin bir seyir izliyor. Bununla birlikte, piyasadaki belirsizlik hissiyatı traderları ve yatırımcıları tedirgin ediyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Grafik İşlem Birimleri (GPU’lar) ile ilgili bir proje olan Render’ın (RNDR) yükselişin tersine dönmesine tanık olmadan önce 0,618 Fibonacci seviyesini tekrar ziyaret edeceğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

RNDR: Boğa piyasalarında bu zamanlar harikadır. Kilit seviyelerde harika projelere girme şansı elde edersiniz. Buradan 6 dolara kadar alım yapın ve bu konuda kendinize çok güvenin.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında RNDR, günlük bazda %4 artışla 9,38 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde ise yaklaşık %2’lik bir ilerleme kaydetti.

TAO’nun destek bulmak için düşmesi gerekiyor!

Analist, Render’ın ardından bir başka yapay zeka odalık Blokchain platformu olan Bittensor’a (TAO) bakıyor. Analiste göre, TAO’nun bir miktar destek bulmak için 0,50 Fibonacci seviyesine düşmesi gerekiyor. Altcoin Sherpa, bu konudaki görüşlerini şu şekilde izah ediyor:

TAO: Binance listelemesi bir haber satma olayıydı (tabii ki). Fiyatın 400 dolar civarına, 0,50 Fibonacci seviyesine ve 200 günlük üssel hareketli ortalamaya düşmesini bekliyorum. Yine de, fiyat zaten bu seviyede tepki verdi. Bu yüzden o alanın tutulduğunu gerçekten görmek istiyorum. Buradaki yoğun dalgalanma, 400 doların tutmaması halinde sıranın 320 dolara geleceğini düşündürüyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz hafta Binance, TAO’yu listesine ekledi. Bu da tokeni ciddi anlamda ateşledi. Ancak, TAO daha sonra kazançlarını büyük ölçüde geri verdi. TAO yazı sırasında 483 dolardan el değiştiriyordu.

PROM, muhtemelen büyük bir satışla karşılaşacak!”

Altcoin Sherpa, son olarak birlikte çalışabilirlik protokolü Prom’u (PROM) masaya yatırıyor. Analist, tokenin aralık desteğini 9,45 dolar civarında tutamazsa muhtemelen büyük bir satışla karşılaşacağını söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu yorumu yapıyor:

PROM, düşük aralığın altına indi. Ancak 200 günlük üstel hareketli ortalamayı etiketledi. Genel olarak konuşursak, bu bir ilgi alanı ve bu ticaretin aralık içinde geri döndüğünü görmek istiyorum. Aşağıdan kapanış = Bence bu önemli ölçüde geri çekmesi anlamına geliyor. Ancak, ben hala tutuyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, PROM yazı sırasında günlük bazda %5,6 artışla 11,6 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir