Fernando Muslera: ‘Kupayı kazanmak istiyoruz’

Galatasaray’ın kaptanı Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, Turkcell Süper Kupa’da karşılaşacakları Fenerbahçe maçı öncesi basın toplantısında açıklamalar yaptı.

Muslera karşılaşma hakkında konuşarak, “Her şeyden önce çok teşekkürler. İlk defa Şanlıurfa’ya geldim, harika bir şehirmiş. Burada çılgın da bir taraftar vardı. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel bir final olacak. Geçen sene çok büyük mücadele verip şampiyon oldu ve bu sayede Süper Kupa finali oynayacağız. Çok önemli bir maç bizim için. Biz mutluyuz. Çok iyi şekilde çalıştık. Çok önemli maç. Yarın çıkıp oynamak için buradayız. Fenerbahçe hakkında yorum yapmıyorum, asla da yapmadım.” dedi.

Sözlerine devam eden tecrübeli kaleci, “Gerçekten mutluyuz, burada bulunduğumuz için. Bir final daha oynayacağız. Burada olmak için çok çalıştık. Bizim için çok önemli bir hedef bu kupa. Geçen sene çok mücadele edip Süper Lig’i kazandık ve bu sayede buraya geldik. Bir kupa daha kazanmak için bir final daha oynayacağız.” ifadelerini kullandı.

Muslera son olarak, “Sadece kupalar değil aynı zamanda diğer bir gurur da 500. maçımı Galatasaray’da oynamış olmam. Bana gurur veren bir şey. Amacım fiziken dayanabilecek noktaya kadar oynamak. Kendimi çok iyi hissediyorum. Hocam beni istemeye devam ederse önümüzde birkaç yıl daha olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir